KozmetikaKozmetika
Starostlivosť o pleť je dôležitá, preto by mala byť naším každodenným rituálom. Pre ošetrenie používame prírodnú aromakozmetiku, ktorá omladzuje a lieči telo, upokojuje myseľ a povznáša ducha. Tieto prípravky využívajú dary prírody. Látky, ktoré obsahujú, sú telu prirodzené. Neobsahujú žiadne syntetické oleje, silikóny, parabény, umelé farbiva a konzervanty, ani ďalšie chemické látky. Táto aromakozmetika je živá a bezpečná pre zdravie. Dĺžka kozmetického ošetrenia sa líši od typu pleti a zvolených služieb.
BB Glow
Účinky ošetrenia - hydratuje pleť, zanecháva ju jemnú a pružnú, vyrovnáva tón pleti, zmierňuje akné, zaťahuje póry, vyhladzuje vrásky, belí všetky typy pokožky, zosvetľuje pigmentové škvrny a tmavé kruhy pod očami, rozjasňuje unavenú pleť, dodáva pleti jemný efekt makeupu.
Masáže
Masáž je relaxačné ošetrenie, pri ktorom si nielen oddýchnete, ale pomôže Vám so starostlivosťou o starnúcu pleť. Pôsobí na koži a v podkoží, kde aktivuje ich výživu. Odstraňuje z povrchu kože opotrebované rohové bunky, čím koža nadobudne mladší vzhľad. Zlepšuje prekrvenie kože, priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu a preventívne pôsobí na elimináciu vrások a jaziev. Kozmetická masáž zvyšuje činnosť mazových i potných žliaz a preto sa nesmie robiť u mastnej pleti. Kontraindikácie sú: ekzémy, zápaly kože a nervov na tvári, lupienka, vysoký krvný tlak a problémy so srdcom. Účinok je trvalý len vtedy, keď je masáž pravidelná – odporúča sa 1x za mesiac približne od 25 rokov. Je vhodná pre ženy aj pre mužov.
Obočie
Obočie tvorí celkový vzhľad, je to rám našej tváre..

K úprave používam vosk alebo pinzetu, k farbeniu špeciálnu farbu určenú na obočie a mihalnice. Farbu prispôsobujem k farbe vlasov a celkovému typu klientky. Efekt vydrží 2 až 4 týždne.
Epilácia
Súčasné trendy prajú hladkej pokožke. Medzi najpopulárnejšie spôsoby odstraňovania nežiaduceho ochlpenia patrí horúci vosk. Pri tejto procedúre dochádza k vytrhnutiu chĺpka aj s korienkom. Pravidelnou epiláciou sa chĺpky zjemňujú a rednú. Hladká pokožka Vám vydrží niekoľko týždňov.
Líčenie
Líčenie sa snažím prispôsobiť vašim predstavám, vášmu oblečeniu, farebnému typu a v neposlednej rade príležitosti, na ktorú sa chystáte. Spoločne sa dohodneme na vhodnom make-upe práve pre Vás. Je pre mňa dôležité, aby ste sa po nalíčení cítili dobre a spokojne.
Cenník
45 min.
Ošetrenie základné bez masáže
€20,50
60 min.
Ošetrenie základné s masážou
€26,50
60 min.
Ošetrenie kompletné bez masáže
€22,50
90 min.
Ošetrenie kompletné s masážou
€28,50
90 min.
BB glow - 1 ošetrenie
€60,00
20 min.
Kozmetická masáž tvár/krk
€7
30 min.
Kozmetická masáž tvár/krk/dekolt
€11
10 min.
Masáž rúk
€4
10 min.
Úprava obočia
€2.50
10 min.
Farbenie obočia
€2.50
15 min.
Farbenie mihalníc
€2.50
5 min.
Epilácia horná pera
€2.50
5 min.
Epilácia brada
€2.50
5 min.
Epilácia tvár
€4
15 min.
Epilácia lýtka
€7
15 min.
Epilácia stehna
€6
15 min.
Epilácia podpazušia
€5
20 min.
Epilácia ruky
€6
60 min.
Líčenie
€20
60 min.
Líčenie - nevesta
€25
60 min.
Líčenie skúška
€15
Starostlivosť o pleť je dôležitá, preto by mala byť naším každodenným rituálom.


Pre ošetrenie používame prírodnú aromakozmetiku, ktorá omladzuje a lieči telo, ukludňuje myseľ a povznáša ducha.


Tieto prípravky využívajú dary prírody. Látky, ktoré obsahujú, sú telu prirodzené.


Neobsahujú žiadne syntetické oleje, silikóny, parabény, umelé farbivá a konzervanty, ani ďalšie chemické látky. Táto aromakozmetika je živá a bezpečná pre zdravie.
Kontakty
Telefón
Kozmetika
+421918975362
pavla-mikicova@seznam.cz
Adresa
Salon Tina
SNP 3287-23
Holíč 908 51
Ako nás nájdete
Nájdete nás v Holíči, na ulici SNP 23, v novej polyfunkčnej budove MERY, na prízemí hneď vedla kvetinárstva a bistra.