ManikúraGélové nechty
Ak nemáte pekné nechty od prírody, alebo by ste mali rady zaujímavý vzhľad a tvar, potom sú gélové nechty pravým riešením. Sú odolnejšie ako prirodzené a dajú sa vymodelovať do rôznych tvarov, sú pružné, pre vlastný necht čiastočne priedušné. Môžu sa aplikovať na akúkoľvek veľkosť i tvar nechta.

Procedúra sa začína ošetrením nechtovej kožtičky, upravením nechtového lôžka, samotným nanesením gélu, záverečným ošetrením hydratačným krémom.
Manikúra
Pri klasickej manikúre Vám upravíme dĺžku a tvar Vašich prirodzených nechtov, ošetríme kožtičku a aplikujeme výživný krém. Manikúru môžeme dokončiť leštením, lakovaním a zdobením. Vaše ruky a nechty ostanú krásne, hebké a zdravé.

Pri poškodených nechtoch Vám urobíme ošetrenie keratínom a špeciálnym lakom, ktorý nechty posilní.
Malý zázrak z prírody - japonská manikúra
Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia a bola privilégiom dám z vyšších kruhov. To, čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov a ďalších látok. Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne – v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.
Zázračný lak
Upravené nechty sú pre dámy mimoriadne dôležitým doplnkom. Nie je nič horšie, ako keď sa lak ošúpe alebo poškriabe v tej najnevhodnejšej chvíli. Shellac zabráni akémukoľvek poškodeniu laku. S nalakovanými nechtami pritom môžete robiť skutočne všetko a viac ako 14 dní bude vaša manikúra bezchybná. Bez toho, aby ste sa 2 týždne museli o svoje nechty starať.

Tajomstvo Shellac-u Shellac je unikátny tým, že nepoškodzuje prirodzené nechtymajiteľky. Pri aplikácii gélu (ktorý má konzistenciu skôr ako klasický lak) sa nechty nebrúsia, čím sa nenarušuje ich vnútorná štruktúra. Ani pri odstraňovaní Shellac-u nedochádza k žiadnemu obrusovaniu – vaše nechty tak zostanú 100% zdravé a krásne.
Cenník
60 min.
Gélové nechty (Nová aplikácia)
€20
45 min.
Gélové nechty (Doplnenie)
€15
30 min.
Manikúra
€8
30 min.
Malý zázrak z prírody - japonská manikúra
€10
45 min.
Zázračný lak - Shellac
€15
Kontakty
Telefón
Manikúra+mihalnice
+421908349955
tinka.s@seznam.cz
Adresa
Salon Tina
SNP 3287-23
Holíč 908 51
Ako nás nájdete
Nájdete nás v Holíči, na ulici SNP 23, v novej polyfunkčnej budove MERY, na prízemí hneď vedla kvetinárstva a bistra.