ManikúraGélové nechty
Ak nemáte pekné nechty od prírody, alebo by ste radi mali zaujímavý vzhľad a tvar, potom sú gélové nechty pravým riešením. Sú odolnejšie ako prirodzené a dajú sa vymodelovať do rôznych tvarov, sú pružné, pre vlastný necht čiastočne priedušné. Môžu sa aplikovať na akúkoľvek veľkosť i tvar nechta.

Procedúra sa začína ošetrením nechtovej kožičky, upravením nechtového lôžka, samotným nanesením gélu, záverečným ošetrením hydratačným krémom.
Manikúra
Pri klasickej manikúre Vám upravíme dĺžku a tvar Vašich prirodzených nechtov, ošetríme kožičku a aplikujeme výživný krém. Manikúru môžeme dokončiť leštením, lakovaním a zdobením. Vaše ruky a nechty ostanú krásne, hebké a zdravé.

Pri poškodených nechtoch Vám urobíme ošetrenie keratínom a špeciálnym lakom, ktorý nechty posilní.
Malý zázrak z prírody - japonská manikúra
Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia a bola privilégiom dám z vyšších kruhov. To, čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov a ďalších látok. Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne – v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.
Zázračný lak
Upravené nechty sú pre dámy mimoriadne dôležitým doplnkom. Nie je nič horšie, ako keď sa lak ošúpe alebo poškriabe v tej najnevhodnejšej chvíli. Shellac zabráni akémukoľvek poškodeniu laku. S nalakovanými nechtami pritom môžete robiť skutočne všetko a viac ako 14 dní bude vaša manikúra bezchybná. Bez toho, aby ste sa 2 týždne museli o svoje nechty starať.

Tajomstvo Shellacu spočíva v tom, že nepoškodzuje prirodzené nechty majiteľky. Pri aplikácii (konzistencia je skôr ako klasický lak) sa nechty nebrúsia, čím sa nenarušuje ich vnútorná štruktúra. Ani pri odstraňovaní Shellac-u nedochádza k žiadnemu obrusovaniu – vaše nechty tak zostanú 100% zdravé a krásne.
Cenník
90 min.
Gélové nechty (nová aplikácia)
€28.00
60 min.
Gélové nechty (doplnenie)
€23.00
30 min.
Manikúra
€11.00
30 min.
Zázrak z prírody - japonská manikúra
€15.00
45 min.
Zázračný lak - Shellac
€20.00
Kontakty
Telefón
Manikúra+mihalnice
+421908349955
tinka.s@seznam.cz
Adresa
Salon Tina
SNP 3287/23
Holíč 908 51
Ako nás nájdete
Nájdete nás v Holíči,
na ulici SNP 23, v polyfunkčnej budove MERY.