MIHALNICETechnika lepenia riasa na riasu
Vzhľad, hrúbka a veľkosť lepených mihalníc vyberieme pri konzultácii, kedy sa zladí vaša požiadavka s naším odporúčaním, ktorý je odvodený od prirodzenej hustoty, hrúbky a dĺžky prírodných mihalníc zákazníčky. Zladením viacerých aspektov sa vytvorí vzhľad mihalníc tak, aby požadovaný efekt spĺňal vaše predstavy.

Na každú prírodnú mihalnicu sa nalepí jedna riasa. Výsledkom sú jemne vytočené, krásne riasy.
Technika lepenia volume
Na prírodnú mihalnicu sa nalepí viac tenkých mihalníc, čo vám garantuje väčší objem predĺžených mihalníc. Lepením docielime prirodzený vzhľad, ale samozrejme podľa vašich požiadaviek aj dramatickejší efekt zahustenia a predĺženia. Zvýraznite a rozjasnite váš pohľad s mihalnicami siahajúcimi až do neba.
Kašmírové mihalnice
Prekvapia Vás svojou ľahkosťou, jemnosťou, zdvojenou špičkou pre dokonale bohatý objem a špeciálnou lepiacou plochou. Toto všetko ich predurčuje na lepenie rias, ak máte vlastné riasy slabé a jemné.


Kardashian efekt
Je špeciálný štýl podľa Kim Kardashian, pri ktorom sa dlhšie mihalnice striedajú s kratšími po celej dĺžke oka, čím sa vytvára efekt strapatejšieho konečného výsledku.
Lash lift
Je ideálne riešenie pre tie z vás, ktorým predlžovanie mihalníc umelými nevyhovuje. Mihalnice sa jemne vytočia, oko sa krásne optický zvýrazní a zväčší. Vytvorí sa hlboký a zvodný pohľad. Riasy sa týmto ošetrením posilnia a vyživia.
Už viac ako 9 rokov sa intenzívne venujem lepeniu mihalníc. Pravidelne sa vzdelávam v rámci nových materiálov, metód a trendov.

Na jar v roku 2017 som sa zúčastnila v Trenčíne na BEAUTY FORUM, kde som vyhrala 1.miesto v kategórii "volume lashes". Táto výhra okrem veľkého zážitku a skúseností pre mňa znamenala aj postup vyššie.

Na jeseň som bola kvalifikovaná na súťaž v Mníchove, kde som nadobudla ďalšie skúseností od profesionálov v rámci celej Európy.

Teší ma starostlivosť o svoje klientky a tiež ich spokojenosť z mojej práce.
Cenník
70 min.
Technika volume (nová aplikácia)
€50.00
60 min.
Technika volume (doplnenie)
€30.00
60 min.
Kašmírové mihalnice (nová aplikácia)
€50.00
60 min.
Kašmírové mihalnice (doplnenie)
€30.00
60 min.
Lash lift
€33.00
20 min.
Farbenie mihalníc
€5.00
Kontakty
Telefón
Manikúra+mihalnice
+421908349955
tinka.s@seznam.cz
Adresa
Salon Tina
SNP 3287/23
Holíč 908 51
Ako nás nájdete
Nájdete nás v Holíči,
na ulici SNP 23, v polyfunkčnej budove MERY.